Dzisiaj : Janusza Konrada Jutro : Marka Cecylii

pozegnanie

Informatyka - ucz się i startuj w konkursach

Arkadiusz Pomierny włącz . Opublikowano w Konkursy informatyczne

6. newPowiatowy Konkurs Informatyczny "Koduj i TY!" dla uczniów klas I - VI. Konkurs odbędzie się w lutym i marcu 2017r. w oparciu o kursy z https://studio.code.org/. Zgłoszenia do 10 lutego 2017r..

5. Ogólnopolski konkurs grafiki komputerowej „Magia Świąt”. http://www.pmgdansk.pl/konkursy/regulaminy/334-3-ogolnopolski-konkurs-grafiki-komputerowej-na-kartke-bozonarodzeniowa-magia-swiat.html

Do 30 grudnia 2016.

4. Konkurs Życzenia dla Polonii - wejdź na stronę www.rodm-warszawa.pl - poznaj zasady i weź udział w konkursie. Do 15 grudnia 2016.

3. Ogólnopolski konkurs plastyczny „Strażnicy Sieci” dla uczniów w wieku 8-12 lat. Konkurs trwa do 12 grudnia 2016.

2. XI Konkurs Informatyczny Bóbr – rok szkolny 2016/2017

• Rejestracja na www.mCourser.pl
  • Klasy IV-VI – 9 listopada 2016
  • Klasy I – III – 10 listopada 2016

1. Minilogia - konkurs dla szkół podstawowych – I etap do 17 listopada 2016.

Strony internetowe do nauki programowania

• scratch.mit.edu – tu można tworzyć swoje projekty online i zapisywać je na swoim koncie. Można też pobrać program Scratch 2.0.
  • code.org – tu możesz samodzielnie uczyć się Scratcha. Najlepiej dołącz do klasy utworzonej dla naszej szkoły.

Konkursy informatyczne - II semestr 2012/13

Arkadiusz Pomierny włącz . Opublikowano w Konkursy informatyczne

bezpieczny

tik-tak

MOŻNA JUŻ SIĘ REJESTROWAĆ

Informacje o konkursie: www.bezpiecznywsieci.ecdl.pl Informacje o konkursie: www.tik-tak.eecdl.pl

cichy

Konkurs "Cichy bohater obejmuje dwie kategorie:
1. literaturę, np. opowiadanie, dziennik, list; (konieczny zapis na płycie CD);
2. twórczość multimedialną, np. film lub prezentacja multimedialna (zapisane na płycie CD lub DVD).

Prace oceniane będą w trzech grupach wiekowych:
1. klasy I-III szkoły podstawowej,
2. klasy IV-VI
3. gimnazja.

Informacje o konkursie

Zgłoś chęć udziału w konkursie do swojego nauczyciela informatyki.