ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Lucji Otylii Jutro : Alfreda Izydora

Rok szkolny 2016/2017 za nami!

kr 0922 czerwca dyrekcja, nauczyciele, uczniowie klas IV-VI, którzy będą kontynuować naukę w naszej szkole, rodzice spotkali się na uroczystym apelu, w czasie którego dokonaliśmy podsumowania minionego roku szkolnego. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy przez dziesięć miesięcy ciężko pracowali i zasłużyli na wyróżnienie.
Zanim najlepsi z najlepszych otrzymali nagrody, dyrektor szkoły – pan Sławomir Domański - podsumował miniony rok, podziękował uczniom za sukcesy naukowe, sportowe, bo to oni są wizytówką naszej szkoły i najlepszym dowodem, że warto się u nas uczyć!

Najpierw poznaliśmy zwycięzców Szkolnego Współzawodnictwa o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły. Pozycję najlepszej klasy w szkole obronili uczniowie klasy IV a, której wychowawczynią jest pani Karolina Abramowska.
Następnie wyjątkowe nagrody  - stypendia motywacyjne - odebrali uczniowie, którzy w drugim semestrze osiągnęli wysoką średnią z przedmiotów, wyróżnili się działalnością na rzecz szkoły, brali udział w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych, aktywnie pracowali w szkolnych zespołach artystycznych.
Po nich nagrody książkowe odebrali z rąk dyrekcji, wychowawców uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem do klasy programowo wyższej (średnia ze wszystkich przedmiotów minimum 4,75 oraz wzorowe, bardzo dobre zachowanie), osiągnęli sukcesy artystyczne, sportowe, wyróżnili się pracą społeczną lub stuprocentową frekwencją.  Uhonorowano także laureatów konkursów, którzy wykazali się olbrzymią wiedzą z poszczególnych przedmiotów, talentami artystycznymi.
Uroczystość kończącą rok szkolny przygotowaną przez uczniów pod kierunkiem pani Aliny Kulmy i pani Beaty Kaczmarskiej uświetniły występami działające w szkole zespoły taneczne: Szkolna Grupa Cheerleaders „Dwójeczki”, Szkolny Zespół Taneczny „Duet Kids”, kierowane przez pana Pawła Pasztora. Swoje wokalne umiejętności zaprezentował chór, przygotowany przez panią Anetę Senktas.
Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny. Do zobaczenia w szkolnych ławkach 4 września 2017 roku.