Dzisiaj : Justyny Cypriana Jutro : Damiana Amadeusza

Czytam sobie

Click to download in MP4 format (13.52MB)

cz1cz2

25 maja oficjalnie zakończyliśmy tegoroczną akcję „Czytam sobie”. Dyrektor szkoły wręczył uczestnikom oraz laureatom I miejsca dyplomy sukcesu oraz nagrody książkowe. Jednocześnie zachęcił młodych czytelników do sięgania po książkę podkreślając, że czytanie jest podstawą powodzenia w innych dziedzinach życia.

Podziękował również wszystkim pierwszakom za wspaniałą atmosferę podczas konkursu oraz doping dla uczestników.
Zaszczytne II miejsce zajęli uczniowie z klasy 1B: Kinga Jurkiewicz, Jaś Kluczek, Krystian Drzazga. Zwycięstwo wywalczyli uczniowie z klasy 1A: Sandra Czerny, Hubert Wierzbicki, Antek Wisłocki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz krótkiego filmiku (nagranego a vista), w którym uczestnicy akcji opowiadają o swoich ulubionych książkach z serii „Czytam sobie”. Informację o naszej akcji można również znaleźć na profilu FB „CzytanieToDziała” prowadzonym przez koordynatorów ogólnopolskiej akcji „Czytam sobie”.

cz3