ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Marka Cecylii Jutro : Adeli Klemensa

pozegnanie

Sukcesy gimnastyczek

gim 02Pierwszym sprawdzianem w tym roku dla gimnastyczek był start w IX Powiatowym Dwuboju Gimnastycznym. Zawody odbyły się 08.04. br. w GM 3. Startowało w nich 9 szkół z powiatu: SP2, SP4, SP5, SP w Grzebowilku i SP w Jeruzalu oraz  GM 2, GM 3, GPMS oraz GM w Dębe W. Drużyna dziewcząt naszej szkoły zajęła I miejsce (II-SP5, III-SP4). Dziewczęta przygotowały układ dwóch 8-osobowych piramid i dwa układy ćwiczeń wolnych na ścieżce gimnastycznej.

Statuetkę najlepszej gimnastyczki zawodów zdobyła zawodniczka naszej drużyny Gabrysia Reda z klasy IV a. Drużynę reprezentowały: Amelia Borysiuk i Katarzyna Ruta- V b, Gabrysia Reda, Zosia Szubert i Natasza Gągol –IV a, Natalia Kuć i Beata Rybałtowska –III a oraz Agata Gumowska-III f.
Tego samego dnia gimnastyczki wystartowały w Otwartych Zawodach UKS-ów Mazowsza w Gimnastyce Sportowej w Garwolinie w dwóch kategoriach: klasy I-IV i V-VI. Grupa młodsza zajęła X miejsce w sładzie: Oliwia Więckowska – IV c,  Gabrysia Reda, Zosia Szubert, Klaudia Szostak –IV a, Natalia Kuć i Beata Rybałtowska –III a oraz Agata Gumowska-III f, Antonina Zakrzewska-II a, Joanna Bogucka i Ania Szylberg- III c oraz Amelia Piotrowska- II b oraz Oliwia Pieniak- Ia. Grupa starsza w składzie: Amelia Borysiuk- V b, Julia Kurek- V a i Wiktoria Kulik- VI e uplasowała się na VII miejscu.
Dnia 22 kwietnia 17 r. Szkoła Podstawowa Nr 7 w Siedlcach była gospodarzem Regionalnych Zawodów w Gimnastyce Sportowej Szkół Podstawowych. Reprezentacja klas I-IV zajęła III miejsce: Gabrysia Reda, Zosia Szubert, Natasza Gągol –IV a, Natalia Kuć i Beata Rybałtowska –III a oraz Agata Gumowska-III f, Antonina Zakrzewska-II a, Joanna Bogucka- III c oraz Amelia Piotrowska- II b oraz Oliwia Pieniak- Ia.
Drużyna klas V-VI w składzie: Amelia Borysiuk- V b, Wiktoria Kulik- VI e i Natalia Krakowiak- VI f zajęła V miejsce. Gratulacje!!!