ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Marka Cecylii Jutro : Adeli Klemensa

pozegnanie

II Międzyszkolny Turniej w Dwa Ognie klas II-III Szkół Podstawowych

turniej 0516 maja 2017 r. na hali SP 2 im. Dąbrówki odbył się II Międzyszkolny Turniej w Dwa Ognie klas II-III Szkół Podstawowych. Turniej rozpoczął p. dyrektor Sławomir Domański  życząc powodzenia  miłej zabawy wszystkim uczestnikom. W turnieju wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych : SP 5, SP 1, SP w Starej Niedziałce, SP 2 im. Dąbrówki ( gospodarze w składzie: Szymon Mizgier, Hubert Sobociński, Igor Gąska, Daniel Noga, Vincent Faliński, Kacper Gąsior, Ryszard Zwierz, Igor Fabisiak, Michał Rutkowski, Antek Grudziński, Mateusz Górnicki).


Zespół składał się z 10 zawodników (7 + 3 rezerwowych). Rozgrywki odbywały się w systemie „każdy z każdym”, na punkty – 2x5min. Sędziowali: pani Renata Lubaszka  i pani Mirosława Dziugieł.
Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5, na drugim stopniu podium stanęła reprezentacja naszej szkoły , na trzecim Szkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim, czwarte miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Starej Niedziałce.
Puchary, nagrody dla wszystkich drużyn oraz dyplomy dla wszystkich zawodników biorących udział w turnieju wręczyła dyrektor pan Sławomir Domański oraz wicedyrektor Barbara Reczek.
Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za sportową postawę i wolę sportowej rywalizacji a przede wszystkim za dobrą zabawę!