ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Marka Cecylii Jutro : Adeli Klemensa

pozegnanie

Sukces piłkarek

zaw 03zaw 01KOMUNIKAT KOŃCOWY

XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

MINIPIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

Ostrołęka, 12-14 maja 2017 r.

 

 

Grupa A                                 Grupa B

1. PSP nr 17 Radom              1. SP nr 3 Ząbki

2. SP nr 10 Ostrołęka            2. SP Międzyborów

3. SP Szydłowo                     3. SP Drobin

                                               4. SP nr 2 Mińsk Mazowiecki

Mecze eliminacyjne:

1. PSP nr 17 Radom              -           SP nr 10 Ostrołęka                 2:2

2. SP nr 3 Ząbki                   -           SP Międzyborów                   9:1

3. SP nr 10 Ostrołęka           -           SP Szydłowo                         6:1

4. SP Drobin                          -           SP nr 2 Mińsk Mazowiecki0:2

5. SP nr 3 Ząbki                     -           SP nr 2 Mińsk Mazowiecki    3:3

6. SP Międzyborów              -           SP Drobin                              2:1

7. PSP nr 17 Radom            -           SP Szydłowo                         3:1

8. SP nr 3 Ząbki                   -           SP Drobin                              3:0

9. SP Międzyborów               -           SP nr 2 Mińsk Mazowiecki1:3

Grupa A                                                         Grupa B

I SP nr 10 Ostrołęka   4pkt.    8:3                   I SP nr 3 Ząbki                       7pkt.    15:4

II PSP nr 17 Radom   4          5:3                   II SP nr 2 Mińsk Maz.           7          8:4

III SP Szydłowo        0          2:9                   III SP Międzyborów              3          4:13

                                                                       IV SP Drobin                         0          1:7      

półfinały

SP nr 10 Ostrołęka              -           SP nr 2 Mińsk Mazowiecki    1:1 k. 3:1

PSP nr 17 Radom                -           SP nr 3 Ząbki                         3:1

o miejsca 5-7

SP Szydłowo                         -           SP Drobin                              0:0

SP Międzyborów                   -           SP Drobin                              1:1

SP Szydłowo                         -           SP Międzyborów                  2:4

o miejsce III

SP nr 2 Mińsk Mazowiecki    -           SP nr 3 Ząbki                       1:2

o miejsce I

SP nr 10 Ostrołęka                 -           PSP nr 17 Radom                 1:2

KOLEJNOŚĆ DRUŻYN W TURNIEJU

  1. Im       Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 w Radomiu
  2. IIm      Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce
  3. IIIm    Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach
  4. IVm    Szkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim
  5. Vm      Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
  6. VIm    Szkoła Podstawowa w Drobinie
  7. VIIm   Szkoła Podstawowa w Szydłowie