ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Marka Cecylii Jutro : Adeli Klemensa

pozegnanie

Jesień w świetlicy

"Kto powiedział, że jesień jest smutna,
Że ma kolor szarego płótna,
Że jej prawie nie widać we mgle?
Kto to wszystko powiedział?
Ja nie!
Dla mnie jesień to pora wesoła,
Roześmiana i gwarna jak szkoła!
Jesień – roztargniona malarka
Gubi farby po lasach i parkach,
A ja biegam wciąż za nią z ochotą
I znajduję brąz, czerwień i złoto! ''

Mimo tego, że ludzie i zwierzęta przygotowują się do zimy, Świetliczakom nie w głowie zapadać w sen zimowy. Wręcz przeciwnie – jesień jest inspiracją dla dzieci do wykonywania przeróżnych prac plastycznych, które ozdabiają salę świetlicy. Niektóre z dzieł małych artystów zostały wysłane na ogólnopolski konkurs ,,Jesień w oczach dziecka''. Zapraszamy do obejrzenia prac Świetliczaków.