ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Marka Cecylii Jutro : Adeli Klemensa

pozegnanie

Przedszkolna integracja

pi 0814.09.16r. klasa 5d wraz z wychowawczynią wybrała się do pobliskiego przedszkola.  Dla naszych młodszych kolegów z grupy Motylków mieliśmy prezenty w postaci własnoręcznie wykonanych maskotek.
Pamiętacie: http://www.sp2.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=536:przytulanki-i-inne-misie&catid=54&Itemid=246 ?


Każdy z nas przedstawił maluchom historię powstania swojego pluszaka. Był to także świetny sposób na utrwalenia słownictwa w języku angielskim związanego z zabawkami. Na koniec wspólnie zatańczyliśmy do piosenki „Chocolate”. Wizyta podobała się wszystkim i obiecaliśmy, że wkrótce znowu odwiedzimy przedszkolaków. Dziękujemy wychowawczyni grupy, pani Monice Kowalewskiej-Głogowskiej za miłe przyjęcie.