ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Marka Cecylii Jutro : Adeli Klemensa

pozegnanie

Czytam sobie

cc 0116 maja odbyła się część konkursowa akcji „Czytam sobie” dla pierwszoklasistów. Trzyosobowe drużyny z każdej klasy walczyły o zwycięstwo. W drodze do niego uczniowie musieli wykazać się znajomością tytułów książek z serii „Czytam sobie” oraz poziomów ich trudności, wiedzą na temat bohaterów i wątków, umiejętnością głoskowania, sylabizowania, a także rozpoznawania ilustracji i cytatów.

Rozgrywka była bardzo emocjonująca. Koledzy i koleżanki uczniów reprezentujących poszczególne klasy z zapałem dopingowali swoich przedstawicieli. Runda podstawowych pytań nie wyłoniła zwycięzcy. Dogrywka odbyła się między klasami 1D i 1F. Ostatecznie laury zdobyła drużyna z klasy 1F. Na koniec rozgrywki wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali zakładki do książek, tematycznie związane z akcją.
Podsumowanie akcji oraz wręczenie nagród odbędzie się 9 czerwca o godzinie 11.50 w sali gimnastycznej nr 1.