ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Marka Cecylii Jutro : Adeli Klemensa

pozegnanie

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

2 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, który jest jednocześnie dniem urodzin Hansa Christiana Andersena. Z tej okazji zapraszamy Was do udziału w kolejnych zmaganiach czytelniczych.
Uczniowie klas I-III wymyślają hasło zachęcające do czytania książek (dwuwersowa rymowanka). Podpisane prace (imię, nazwisko, klasa) należy przynosić do biblioteki w dniach 29-31 marca. Dla autorów najfajniejszych pomysłów drobne nagrody.
Na uczniów klas IV-VI w dniach 30-31 marca będzie czekał w bibliotece test czytelniczy, który trzeba samodzielnie rozwiązać (możecie przy tym korzystać ze zbiorów biblioteki!).
UWAGA! Test pobieracie z biblioteki i po jego rozwiązaniu podpisujecie (imię, nazwisko, klasa) i przynosicie do nas z powrotem. Ci z Was, którzy najszybciej i poprawnie rozwiążą test wygrywają drobne nagrody!!! Wasze odpowiedzi przyjmujemy każdego dnia w godzinach otwarcia biblioteki. Pamiętajcie, że każdy błąd oddala Was od zwycięstwa, więc rozwiązujcie test uważnie. Liczą się jedynie poprawne odpowiedzi (w wypadku, gdyby nikt nie rozwiązał testu całkiem poprawnie wygrywają osoby, które uzyskają największą liczbę punktów). Oddanego testu nie można już poprawiać, więc może okazać się, że praca złożona jako ostatnia będzie również zwycięska.
Każdego dnia nagradzamy pięć pierwszych osób, których quizy będą poprawnie rozwiązane. Wyniki pojawią się na początku kwietnia. Wtedy też zaprosimy Was po odbiór upominków.