ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Marka Cecylii Jutro : Adeli Klemensa

pozegnanie

Logo biblioteki szkolnej

logologo pracaW październiku bieżącego roku szkolnego nauczyciele bibliotekarze zorganizowali konkurs plastyczny „Logo biblioteki szkolnej”, skierowany do uczniów klas II-VI. Zwycięską pracę wykonała Aleksandra Gromek z klasy 4B. Zgodnie z uwagą zawartą w  regulaminie praca ta została wykorzystana do stworzenia logo biblioteki, które będzie wykorzystywane w jej działalności. O powstanie projektu graficznego (wykonanie: Justyna Cabaj) i wersji cyfrowej logo (wykonanie: Krzysztof Buzuk) zatroszczył się bibliotekarz. Logo jest zobrazowaniem hasła wymyślonego dwa lata temu przez ucznia naszej szkoły, Jakuba Budnera, zwycięzcę konkursu na hasło reklamujące bibliotekę szkolną – „Wie to nawet sówka, że najlepszą bibliotekę ma Dąbrówka”.