SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. DĄBRÓWKI W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Ireny Waldemara Jutro : Filipa Judyty

plakat

Zapraszamy na VIII OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 IM. DĄBRÓWKI W MIŃSKU MAZOWIECKIM DLA UCZCZENIA 70 ROCZNICY ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ w Mińsku Mazowieckim ul. Dąbrówki 10, które  odbędą się dnia 9 maja 2015 o godz.9.30.     W ramach zawodów szachowych odbędą  się trzy turnieje w poszczególnych grupach wiekowych: turniej A-gimnazja, B-szkoły podstawowe klasy IV-VI i C-szkoły podstawowe klasy I-III i młodsi adepci gry. Na zawodników czekają puchary, medale i nagrody rzeczowe.
Dodatkowo klasyfikacja drużynowa (trzech najlepszych zawodników punktuje dla szkoły) – puchary dla 3 najlepszych zespołów w każdym turnieju, dla 3 zawodników punktujących medale.
Jest to jeden z większych turniejów na Mazowszu dla juniorów. Serdecznie zapraszamy do udziału.
W tym roku zapraszamy również dzieci uczęszczające do przedszkoli na II Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Przedszkolaków w szachach, które odbędą się w tym samym terminie i miejscu, czyli w SP 2 Mińsk Maz. ul. Dąbrówki 10 - 9 maja 2015r. godz.9.30.

Regulamin dla przedszkolaków

Regulamin dla szkoły podstawowej

Informacja: Andrzej Koseski

 

Zdjęcia