SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. DĄBRÓWKI W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Rozy Szczesnego Jutro : Izabeli

INFORMACJA DLA TANCERZY SZT „DUET KIDS 1” i GR. CHEERLEADERS „DWÓJECZKI” dot. występu na apelu rozpoczynającym rok szkolny w dniu 1 września br.

Próba generalna dla grup: DUET KIDS 1 („W blasku fleszy”) i GR. CHEERLEADERS „DWÓJECZKI” odbędzie się w poniedziałek 29 sierpnia br. o godz.13.00 – w szkole na sali baletowej. Obecność na próbie przed występem – obowiązkowa.

W razie nieobecności dziecka na próbie proszę poinformować opiekuna zespołu telefonicznie.

Proszę też rodziców i dzieci o przekazanie informacji swoim kolegom i koleżankom z zespołu, aby do wszystkich ta wiadomość dotarła.
Opiekun zespołów – Paweł Pasztor

Ważne!
Zmiana podręcznika do religii klasy I rok 2016/17
Religia klasy I ,,W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego”, A. Frączak, R. Szewczyk, Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa.
Oddział ,,0” ,,Kocham Dobrego Boga”, D. Kurpiński, E. Osewska, J. Snopek, J. Stala, Wydawnictwo Jedność , Kielce.
Klasa II "Idziemy do Jezusa" ,K. Mielnicki, E. Kondrak.
Klasa III Podręcznik: „Jezus jest z nami” Ćwiczenia: „Jezus jest z nami” , Jerzy Snopek Dariusz Kurpińsk.

Podręczniki i ćwiczenia do klas I-III uczniowie otrzymują ze szkoły.

Harmonogram rozpoczęcia roku

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017